Przeskocz do treści

O Nas

Witaj Czytelniku 🙂

Skoro zajrzałeś na tego bloga nie jest Ci obojętne to jak żyjesz i co jesz oraz jakich preparatów kosmetycznych i farmakologicznych używasz. To tak samo jak Ja 🙂

Z wykształcenia jestem magistrem chemii i dobrze wiem co, jak i na co wpływa pozytywnie czy negatywnie. Po skończeniu szkoły średniej pracowałam w zakładach farmaceutycznych ponad dwa lata ale to nie mój świat 🙂 Gdy poszłam na studia wyszłam za mąż a następnie urodziłam syna.

Podczas bardzo ciężkiego porodu straciłam wszelkie zaufanie do lekarzy do ich kompetencji i wiarę w prawdziwość Kodeks-Etyki-Lekarskiej. Postanowiłam wszelkimi sposobami omijać ich z daleka ale niestety życie kręte ścieżki ma i niestety musiałam skorzystać z usług szpitalnych 🙁 Po raz kolejny przekonałam się o braku kompetencji i kwalifikacji nawet lekarze z wieloletnim doświadczeniem nie byli w stanie stwierdzić oczywistych objawów chorobowych i po raz kolejny uniknęłam snu wiecznego.

Po tych przeżyciach na mojej drodze pojawiła się firma Colway.

Od lat młodzieńczych interesowałam się, jak chyba większość kobiet, pielęgnacją i wyglądem swojej skóry. Zajmowałam się dystrybucją produktów i budowaniem zespołów ludzi w różnych firmach z różnym powodzeniem. Ale dopiero od kilku lat współpracując z firmą Colway wiem co to jest wolność zarówno finansowa jak i biznesowa. Produkty jakie oferuje firma są inne od ogólnodostępnych na rynku nie tylko polskim ale również zagranicznym. Wyróżniają się pod każdym względem zarówno jakością, wydajnością jak i innowacyjnością.

Ponieważ staram się szerokim łukiem omijać przychodnie i szpitale szukałam alternatyw na dbanie o swoje zdrowie i swoich najbliższych. Zmiana stylu życia, mentalności kosztowała mnie sporo ale się opłacało. Nie odwiedzam ich już kilka lat i jest mi z tym bardzo dobrze. Przy pomocy produktów Colway moje zdrowie jest na najwyższym poziomie i nie brakuje mi niczego. Jestem ogromnie wdzięczna że pojawiła się na mojej drodze. Będąc na spotkaniu towarzyskim poznałam osobę, która była tak naładowana pozytywną energią, że nie sposób było jej odmówić spotkania. Gdy przyszła do mnie i przedstawiła mi produkty i pełną ofertę współpracy nie zastanawiałam się długo podpisałam umowę i od tamtej pory cały świat zawirował.

Zaangażowanie w firmie otworzyło mi drzwi na świat i to dosłownie. Poznałam fantastycznych ludzi, zwiedziłam kilka miejsc na naszym globie a to nie koniec.

Zawsze marzyłam o swojej działalności i możliwości pomocy innym. Tak zrodził się pomysł uruchomienia gabinetu kosmetycznego o masażu oczywiście na bazie cudownych produktów Colway. I oto w październiku 2016r "urodziła" się Naturalnie Piękna 🙂 Zapraszamy do naszego zdrowego i naturalnego zakątka, gdzie czas się zatrzymuje a spokój i relaks w naszym salonie gości.

Jeszcze kilka lat temu jeśli ktoś by mi powiedział że będę zwiedzać świat i będę spełniając swoje skryte marzenie nie uwierzyłabym ale teraz....... świat stoi przede mną otworem i nie ma rzeczy nie do osiągnięcia, nie ma problemów bez rozwiązania. Wszystko tkwi w Nas i to od Nas samych zależy czy będziemy się spełniać, czy będziemy się rozwijać, czy zostaniemy tu gdzie obecnie jesteśmy.

Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś,

musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś.

Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś,

musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś?

Coniguliaro Dominick